باربری یوسف ‌آباد و اتوبار یوسف ‌آباد :


خاور | کامیونت | نیسان | وانت بار | بسته بندی اثاثیه | کارگر خالی

Image module
باربری یوسف اباد

خدمات باربری یوسف ‌آباد چیست ؟

باربری یوسف اباد  همراه با سابقه درخشان که در طی سالها تجربه کاری و اجرای بسیاری از پروژه های اثاث کشی و حمل بار به صورت داخل شهر تهران و بی شهری و حمل بار و اثاث به شهرستان ها کسب نموده است ، یکی از بهترین باربری های سطح یوسف اباد و همچنین تهران میباشد و با همین سابقه درخشان توانسته در امور مربوط به باربری یوسف اباد و حمل جهیزیه جابجایی و اثاث کشی و علل خصوص انجام بسته بندی حرف اول را بزند .

اتوبار یوسف اباد دارای کادری مجرب و با اخلاق میباشد اعم از کارگران کاملا ماهر و کار ‌آزموده و بسیار خوش اخلاق و همچنین دارای تیم بسته بندی بسیار حرفه ای  که با تجهیزاتی کاملا پیشرفته امور بسته بندی را با بیشترین میزان دقت انجام میدهند و با ذوق بسیار تمام میتوانند خدمات دکوراسیون منزل را نیز برای شما مهیا سازند.

و خبر خوب این که باربری یوسف‌‌آباد هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته به شما عزیزان یوسف ‌آبادی ‌آماده خدمت کردن است. و میتوانید برای مشاوره رایگان نیز با ما تماس بگیرید. و پیشاپیش از اعتماد شما عزیزان همشهری سپاس گزاریم .

باربری تهران

آیا نیاز به مشاوره در زمینه باربری ، اتوبار، حمل اثاثیه ، چینش اثاثیه و بسته بندی اثاثیه دارید؟


این مشاوره بدین منظور می است که شما آمادگی اولیه را برای یک اثاث کشی و جابجایی کسب نمایید . این مشاوره در باربری یوسف ‌آباد  معمولا به صورت رایگان بوده و توسط متخصصین و مشاورین با سابقه ما انجام میگردد که مشاور در این گفتگو به صورت کاملا سطحی برنامه کلی را برای مشتری مشخص می نمایید . اگر مشتری تمایل به همکاری با این تیم از اتوبار یوسف ‌آباد را داشته باشد با مراجعه فوری قرارداد کلی کار بسته می شود و در این قرارداد مشخص می شود چه نوع سرویس و خدماتی قرار است در طی باربری  در اختیار مشتری قرار بگیرد و در آخر وسایلی که به آنها بیمه تعلق میگیرد مشخص شده تا در صورت بروز مشکل صاحب وسیله بتواند خسارات کامل را از بیمه دریافت نمایید بعد از بستن قرار داد مدیر تیم باربری اعضایی را برای این پروژه انتخاب نموده و با یک برنامه ریزی جامع و کامل وارد مرحله اجرای خدمات باربری می شود .

اعضای تیم شامل افرادی هستند که در حرفه کاری خود بهترین میباشند و دارای سابقه کار در بسیاری از پروژه های حمل و نقل  ما را دارند و سپس بازدید از محل شروع شده و کارشناس مشخص می کند در چه زمانی عملیات مربوط به بسته بندی و جابجایی با چه تعداد از افراد آغاز شود.

ضمنا باید خاطر نشان کرد که در طی این پروژه صاب خانه و اعضای خانه هیچ عملی را انجام نمیدهند و تمامی کارها بر عهده باربری یوسف ‌آباد می باشد پس بهتر است لبخند بزنید و منتظر کارهای شگفت انگیز این باربری  باشید . با ما تماس بگیرید.

میتوانید از این پیج هم دیدن نمایید : باربری شمال تهران

باربري یوسف‌‌ اباد تهران :

شماره تماس های ما :
۲۲۸۷۱۷۵۱ (۰۲۱)
شماره تماس تلفن ثابت
۰۹۱۲۰۵۵۸۱۷۰
شماره تماس تلفن همراه
۴۴۲۶۴۷۱۱ (۰۲۱)
شماره تماس تلفن ثابت
۸۸۴۲۸۷۴۷ (۰۲۱)
شماره تماس تلفن ثابت

حمل و نقل توسط باربری یوسف ‌آباد

مهمترین مرحله ی اسباب کشی حمل بار تا مقصد است .باربری تک یوسف ‌آباد با دارا بودن انواع اتوموبیل های مخصوص حمل بار به صورت مسقف و موکت کاری شده موجب می شود جابجایی بدون نگرانی و با اطمینان خاطر انجام شود .

 

ارائه ی بیمه نامه توسط باربری یوسف اباد

 

ارائه ی بیمه نامه توسط باربری و اتوبار یوسف ‌آباد قبل از شروع جابجایی و حمل و نقل به شما مشتریان عزیز این تضمین را میدهد که کوچکترین آسیبی در طول مدت اسباب کشی به وسایل وارد نشود .

در صورتی که کلای شما دچار خسارت شد با توجه به مفاد بیمه نامه تمامی هزینه ها توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

برخی از خدمات باربری یوسف ‌آباد
محموله ها
تخلیه و بارگیری و حمل اجسام سنگین مانند گاوصندوق پیانو و…

بسته بندی
بسته بندی کالا و لوازم منزل با نایلون حبابدار و کارتن و فوم برای ارسال به شهرستان و اثاث کشی

دکوراسیون
اجرای دکوراسیون داخلی نظیر کف پوش پارکت کاغذ دیواری و ….

امکانات حمل و نقل
مجهز به کامیونت های مسقف و مخصوص حمل مبلمان و اثاثیه منزل که مجهز به پتو و دیواره موکت کاری شده است

7روز هفته و ۲۴ ساعت روز
خدمات ما به صورت شبانه روزی با بیمه نامه و بارنامه معتبر به تمام نقاط استان و کشور ارائه می شود

نیروی خدماتی
نظافت منزل اداره جات و محل کار شما توسط نیروی زن و مرد، ، اعزام نیروی انسانی برای آشپزی و پذیرایی مجالس، اعزام نیرو برای پرستاری از کودک و سالمند

Image module

 نرخ باربری یوسف ‌آباد تهران

نرخ باربری همان طور که توضیح دادیم بستگی دارد که آیا نیاز به بسته بندی اثاثیه میباشد یا نه آیا به تجهیزات و لوازم اصلی بسته بندی احتیاج دارد یا نه؟

شما در  طبقه چندم از آپارتمان قرار دارید ؟ چند ساعت زمان نیاز است که بار و اثاثیه شما جابجا شود ؟ مساحت از درب خروجی منزل و یا آپارتمان و…. تا جلوی وسائط نقلیه بر نرخ باربری تاثیر میگذارد و این که چه میزانی باید از چه وسیله حمل و نقلی باید استفاده گردد ؟؟ چند کارگر نیاز است؟؟

تمام این شرایط در نرخ باربری تک یوسف ‌آباد تاثیر دارد پس با تمام این شرایط سعی می کنیم همان طور که کیفیت را تضمین می کنیم داریم که بهترین و منصفانه ترین نرخ ممکن را زیر نظر اتحادیه به شما عزیزیان یوسف ‌آبادی ارائه نماییم.

اتوبار یوسف ‌آباد و بارچینی

بعد از ‌آن که قرار داد بسته شد و در نرخ حمل و نقل نیز به توافق رسیدیم بسته بندی و بارچینی شروع می شود ابتدا در منزل وسائل های آشپزخانه پذیرایی اتاق خواب ، اتاق کارها ، کتابخانه ها ، انبار وسائل حمام و دستشویی به صورت جداگانه بسته بندی و در کارتن های مخصوص قرار میگیرد روی آنها به وسیله ماژیک  یا برچسب نوشته می شود تا هم در موقع جابه جا کردن وسایل کارگرها مراقب باشد و بدانند که در حال جا به جایی چه چیزی هستند و هم این که اطلاع داشتن و مراقب بودن باعث می شود که صدمه به وسایل شما عزیزان وارد نشود.

پس ما در کنار شما عزیزان هستیم و موقع ای که همین وسایل در داخل کامیونت نیز بارچین میگردد ،  بارچین که با توجه به اطلاعات که بر روی کارتن ها هست نسبت به جابه جایی داخل کابین روی هم قرار دادن اقدام مینماید.


بسته بندی اثاثیه منزل باربری یوسف ‌آباد :

به صورت خلاصه و بعد از توضیحات بالا  هدف ما در اتوبار ولنجک این است که وسایل شما را در منزلتان به صورت حرفه ای و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا بسته بندی نماییم و شما دیگر نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل خود نباشید . خدماتی که در حوزه بسته بندی ارائه می کنیم به شرح زیر است :

 • بسته بندی لوازم منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی پیانو  ، ساید بای ساید و لوازم تخصصی
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی

خدمات باربری یوسف ‌آباد تهران :

باربری یوسف ‌آباد خدمات متنوعی را در شهر تهران ارائه می دهید و همه این خدمات به صورت شبانه روزی ( حتی در روز های تعطیل ) و در سریع ترین زمان می باشد و خدمات زیر را در حوزه باربری و حمل بار ارائه می دهیم :

 1. درای پرسنل متخصص و کار بلد در حوزه کاری خود
 2. ارائه مشاوره رایگان ( برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید )
 3. یکی از خدمات ما سرویس VIP می باشد برای حمل بار و هم چنین حمل جهیزیه عروس می باشد .
 4. رزرو آنلاین باربری در تهران
 5. حمل بار واثاثیه منزل از تهران به شهرستان
 6. ارائه خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 7. دارای بیش ترین و جدیدترین ماشین های حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار
Image module

شماره تماس باربری یوسف ‌آباد :

شماره تماس های ما :
۲۲۸۷۱۷۵۱ (۰۲۱)
شماره تماس تلفن ثابت
۰۹۱۲۰۵۵۸۱۷۰
شماره تماس تلفن همراه
۴۴۲۶۴۷۱۱ (۰۲۱)
شماره تماس تلفن ثابت
۸۸۴۲۸۷۴۷ (۰۲۱)
شماره تماس تلفن ثابت
محله یوسف ‌آباد کجاست ؟
Image module

محله يوسف آباد

محله يوسف آباد يكی از قديمی ترين محلات منطقه ۶ می باشد كه با شكل گيری خيابان يوسف آباد از جنوب به شمال گسترش يافت . محله يوسف آباد از مستحدثات مرحوم ميرزا يوسف آشتيانی صدر اعظم است كه در آن زمان به صورت آباديی در شمال غربی محدوه شهر تهران بر روی يكی از تپه های شمالی شهر شكل گرفت. اراضی يوسف آباد از شمال به ونك ،‌از شرق به عباس آباد و از غرب به اميرآباد محدود می گرديد. يوسف آباد واجد باغها و قناتهايی بود كه علاوه بر آن در اين اراضی زراعت نيز صورت مي‎گرفت . برخی از باغهای معروف يوسف آباد شامل : باغ كلاه فرنگی ، باغ بالا ، باغ اندرون ، باغ بوستان و … بوده است. قناتهای يوسف آباد شامل : قنات بزرگ ، قنات تنگی ، قنات قلمان بوده است كه با استفاده از اين قناتها ، باغها و اراضی زراعی مشروب می گرديد. به دنبال تغييرات و تحولاتی كه در نظام اقتصادی ايران و به دنبال آن تحولاتی كه در ساختار كالبدی شهر تهران به وجود آمد اراضی باغ و زراعی محله يوسف آباد به سرعت توسط توسعه كالبدی شهر بلعيده گرديد و پس از مدت زمان اندكی اثری از آنها باقی نماند.

منطقه يوسف آباد را ميرزا يوسف آشتياني مستوفي‌الممالك در شمال غربي دارالخلافه ناصري احداث كرد و به نام خود، يوسف آباد ناميد.
دوست‌علي خان معيرالممالك در اين باره مي‌نويسد: «درختان ميوه باغ يوسف آباد را مستوفي‌الممالك به دست خود كاشته بود. ميوه‌هاي آن‌جا در نوع خود بي‌نظير بود و بهترين نوع انجير در باغ پرورانده مي‌شد. آسياب يوسف آباد روي تپه‌اي كنار خيابان ونك واقع بود و رو به شهر شميران چشم‌انداز خوشي داشت. »

برخی از باغهای معروف يوسف آباد شامل : باغ كلاه فرنگی ، باغ بالا ، باغ اندرون ، باغ بوستان و … بوده است. قناتهای يوسف آباد شامل : قنات بزرگ ، قنات تنگی ، قنات قلمان بوده است كه با استفاده از اين قناتها ، باغها و اراضی زراعی مشروب می گرديد.

مستوفي‌الممالك به پرورش و ازدياد گوسفند و مرغ و بوقلمون نيز توجه داشت‌. مستوفي‌الممالك براي يوسف آباد جاده‌اي احداث كرد كه از زيباترين گردشگاه‌هاي تهران به شمار مي آمد. اعتماد السلطنه در خاطرات خود در حضور ناصرالدين شاه به تاريخ ۱۸ رجب سال ۱۳۰۳ه. ق‌؛ يعني ۱۵ روز بعد از مرگ صدراعظم در يوسف آباد اشاره مي‌كند. برخلاف نظر اعتمادالسلطنه‌، شاه يوسف آباد را ضبط نكرد و همچنان در تملك ورثه مرحوم ميرزا يوسف آشتياني باقي‌ماند. بعدها ميرزا حسن خان مستوفي يوسف آباد را فروخت‌. پس از فوت صدراعظم‌، يوسف آباد به پسرش‌، ميرزا حسن‌خان مستوفي‌، تعلق گرفت‌. ميرزا حسن‌خان كه خيال مسافرت به فرنگ داشت‌، ملك را به سپهسالار اميرخان سردار، معروف به آقاوجيه‌، فروخت‌. در زمان سپهسالار، مقداري از اراضي باغ را به زمين‌هاي زراعي تبديل كردند. سپس يوسف آباد را حاجي‌حسين امين الضرب از اميرخان سردار خريد. چون امين‌الضرب براي واردكردن موتور برق و نصب آن در تهران از دولت وقت وام گرفته بود و قادر به پرداخت آن نبود، دولت هم يوسف آباد و عباس آباد و اميرآباد را به جاي طلب خود از او گرفت‌.
اراضي يوسف آباد از شرق به عباس آباد، از شمال به ونك‌، از غرب به اميرآباد و از جنوب به بهجت آباد مي‌رسد. به طوري كه نوشته‌هاي موجود حكايت مي‌كند، شاه‌زاده وجيه‌الله ميرزا سپهسالار سه دانگ از اراضي يوسف آباد را ههچنان در تملك داشته و يك سال قبل از مرگ خود در سال ۱۳۲۳ ه. ق‌، بيمارستاني در آن جا بنا نهاد. اين بيمارستان كه در خيابان ولي‌عصر، در تقاطع عباس آباد قرار دارد، هم اكنون نيز در اختيار بهداري ارتش است‌.

چند سال بعد، اراضي يوسف آباد تفكيك و بين كارمندان دولت تقسيم شد و محله‌اي بزرگ به وجود آمد و از باغ‌هاي سرسبز گذشته آن اثري باقي نماند. تنها فضاي سبز كوچك آن پارك شفق است ،كه درسال ۱۳۴۸ احداث شد و ۲۵۰۰ مترمربع مساحت دارد.
هم‌اكنون يوسف آباد يكي از محله‌هاي گران قيمت تهران به حساب مي آيد و فرهنگ‌سراي شفق‌، پارك شفق‌، تئاتر گلريز و … از مشخصه‌هاي آن است

Image module

باربري تهران  چگونه کار میکند :

Image module

دقت در سلامت بار


با خدمات بسته‌بندی حرفه‌‌ی ما از جمله کارتن‌های مخصوص حمل لباس و بابل ریچ کردن وسایل حساس شما تلاش داریم خدانکرده آسیب یا لکه یا تراشی روی وسایل گرانمقیمت و شکستنی شما نیافتد.

Image module

دقت و ظرافت در باربري 


تمام تلاش کارگران باراست این است که کمترین آسیب ممکن به وسایل شما وارد شود به همین خاطر ما از کارگران روزمزد ستفاده نمی‌کنیم و پرسنل ما کارگر دائمی محسوب می‌شوند.

Image module

باربري به تمام نقاط کشور


ما محدویتی برای انتقال بار شما به نقاط مختلف کشور نداریم. خصوصاً اینکه از شهر تهران در کمترین زمان ممکن بار خود را به شهرستان‌های دیگر انتقال دهید

Image module

سریع و ارزان


ما تضمین می‌کنیم بین شرکت‌های باربری تهران کمترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.